БЕРИ ОД ЖИЗНІ ВСЬО

режисерка: Таня Губрій
автори: Татуся Бо, Руслан Горовий
художниця: Олеся Головач

жанр: життєва комедія
тривалість: 90 хв.
обмеження за віком: 16+


Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

 

актори:
Віталіна Біблів,
Інна Калаба,
Володимир Ковбель,
Христя Люба,
Владислав Оніщенко,
Орест Пастух,
Артем Пльондер,
Антон Соловей,
Микита Слободенюк,
Дар`я Твердохліб.

помічниця режисерки: Олександра Скачкова
оператор світла та проекції: Олег Бородінов
звукорежисер: Дмитро Солодкий
фото-, відео-контент: Сергій Москвін, Лєна Шуліка
PR-супровід: Анна Захожа
за підтримки НСТДУ

 

Хто це все написав?!

Татуся Бо
Блогерка, журналістка, письменниця. Говорить та живе чистою українською, пише полтавським суржиком. Майстер найвищого штибу в описі усіх гранєй нашого з вами піздєца. Стала відома у 2014 році, коли її пост про подорож київською маршруткою зібрав більше десяти тисяч вподобань. Наразі на сторінці у FB Татусі близько 73 000 підписників, які щасливо залежні від її гумористичних, сатиричних оповідань про буденне життя людей у селах, містечках, великих містах. Авторка трьох дитячих книжок та співавтор однієї дорослої, дуже дорослої "Антологія ЯкЗдрасті" видавництва «ТаТиШо».

Руслан Горовий
Режисер-документаліст, письменник, журналіст (автор проекту «Служба розшуку дітей»), автор 11 збірок оповідань. За словами Руслана, він пише, лише коли вже не взмозі не писати. Вірить в те, шо добро обов`язково натовче пику злу.

Багато гумору, табуйованих тем, провокацій і суржику — в усю цю реальність, що нас оточує, занурені чисті, добрі, відкриті люди, які, звичайно, вже все знають і все бачили. Тому вони із задоволенням повчать інших жити, як годиться, щоб взяти усе і навіть більше саме тут і саме зараз. 

«Нам просто не видали камеру і касєту! Сказали, що ми народжені для вєлікого, а не для суєти і поставили в угол. А от якщо б нам все ж таки дали зняти нашу мєчту-трейлер до БЕРИ ОД ЖИЗНІ ВСЬО, це була б бомба-ракета! Агонь-бритва! Шоб мігом вирубити всіх, хто питає, про шо вистава. Золотими словами по кадрам типу:
Суржик нашого життя в образах і мислеформах
Чиста енергія незаплямованого розуму
Біль від сміху та сміх від болю
Тетяна Парамоновна представляє п`ять стадій прийняття невідворотнього: себе круглосуточно та водітєля маршрутки два раза в день по будням
Кохання, зрада та шість діточок по ітогу: плекать не переплекать»