ІЛЮЗІЇ

 
Театральне агентство «ТЕ-АРТ» представляє виставу «Ілюзії»
автор: Іван Вирипаєв
режисер: Стас Жирков
продюсер: Тетяна Едемська
 
актори: Олексій Нагрудний, Віталіна Біблів, засл. арт. України Олеся Жураківська (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та засл. арт. України Дмитро Рибалевський (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

жанр: правдива комедія
тривалість: 140 хв. (з антрактом)
обмеження за віком: 16 + 
Жили-були два щасливих подружжя. Про таких люди кажуть – ідеальна сім’я і заздрять їхньому нереальному щастю. Аж ось настав час помирати… І раптом з’ясувалося, що їхнє нереальне сімейне щастя було лиш… ілюзією?
Дотепна і мудра історія про кохання, якому не накажеш і з яким нема сили боротися. Що керує людиною: почуття чи розум? А якби ви обирали між давньою дружбою і новим коханням, то що б ви обрали? А якщо це нове кохання – дружина друга? Це все складно, скажете ви... Але насправді дуже і дуже просто, адже кохання все розставить по місцях.
У виставі грають четверо зірок українського театру та кіно – Віталіна Біблів, Олеся Жураковська, Олексій Нагрудний та Дмитро Рибалевський. У їх виконанні ця розповідь перетворюється на фейєрверк дотепів та яскраву гірлянду пронизливих монологів про справжні почуття.
Ви ще не бачили «Ілюзії»? Не позбавляйте себе задоволення дізнатися про цей світ трохи більше!