АВТОР: Генрік Ібсен
РЕЖИСЕРКА: Олена Щурська

ХУДОЖНИЦЯ: Марія Крутоголова
ХОРЕОГРАФ: Максим Ковтун

АКТОРИ:

Гедда Габлер -   Ірина Ткаченко 
Йорген Тесман - Віталій Ажнов 
Ейлерт Левборг - Антон Соловей
Асесор Брак - Дмитро Олійник
Теа Ельфстед - Лілія ЦвєліковаІнна Скорина-Калаба 
Юлле Тесман - Христина Федорак
Діана - Анна ГлухенькаАнастасія Бабій

ЖАНР: драма
ТРИВАЛІСТЬ: 120 хв (з антрактом)
обмеження по віку: 16 +

 дата прем’єри: 26 травня 2017 р.

«Гедда Габлер» (Hedda Gabler) – одна з найбільш визначних п’єс класичної європейської літератури, написана норвежцем Генріхом Ібсеном більше сотні років тому.

Але ця історія цілком могла трапитися в одному з приватних будинків Києва. Гедда вийшла заміж за Тесмана, якого ніколи й не кохала… Та несподівано до неї завітало її минуле – талановитий науковець Ейлерт Левборг…

І ось вже перед нами така собі «зустріч випускників», на якій кожен хоче самоствердитися… А попереду – інтриги та одкровення, брехня та пристрасть, маніпуляції та неземна насолода від можливості тримати чиюсь долю у своїх руках…

На сцені театру «Золоті ворота» глядачі побачать сучасну виставу про аномалію людини, яка сьогодні намагається зберегти себе такою, якою її виховав батько-генерал. Гедда по-своєму дуже жорстоко мститься всьому світу за те, який він спотворений. Вона прагне жити на своїх умовах, не зраджуючи собі, прагне бути собою.

Гедда  – жорстка зовні й ідеалістична всередині!

Гедда – не розкидається словами, вона є їхня суть!

…Так люди не роблять… А як???

У головній ролі – Ірина Ткаченко. «Іра – це той випадок, коли хороша, складна людина і якась невловима, витончена та загадкова жінка поєднуються і в сумі дають міцний коктейль. Вона п'янить, манить і лякає одночасно…» – режисер вистави Олена Щурська.