Театр «Золоті ворота» продовжує власну традицію об'єднувати сезон єдиним гаслом-темою.

 38 театральний сезон у «Золотих воротах»

пройде під слоганом #Сезон_безвіз 

 

Підготовка до нього тривала два попередні роки. Театр багато мандрував, знайомився з різними прекрасними людьми, налагоджував професійні зв’язки – і ось результат: протягом нинішнього театрального сезону до нас завітають режисери із Франції, Білорусі, Грузії, Польщі та Німеччини.

Ми будемо вчитися розуміти різні театральні мови. А наші глядачі отримають можливість подивитися, що відбувається у театрах цих країн, не виїжджаючи з Києва!

Чому ми це робимо?

Бо нам важливо, аби Україна не на папері, а в реалі стала частиною світу. Тому ми хочемо і будемо багато мандрувати та розповідати про нашу країну. Але також ми прагнемо порушити герметичність українського театру. Ми бажаємо бачити в нашій афіші і у нашому залі – людей з усього світу. Лише так можна подолати страх перед Іншим – перед іншою особистістю чи іншою культурою. Прописна, але істина: чим краще ми пізнаємо інших, тим краще починаємо розуміти себе.

А ще ми продовжимо придумувати для наших глядачів різні сюрпризи: читання нових текстів, зустрічі з цікавими персонами, концерти, обговорення вистав.

І ви ж пам’ятаєте – театр «Золоті ворота» відчиняє двері о 18.00! Аби ви могли випити кави, вина чи пива перед виставою або просто порелаксувати на наших диванчиках чи зробити селфі.