КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. Завідувач трупою (повна зайнятість) – 1 вакантна посада

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр), досвід роботи у театрі не менше 4х років, Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 2 років. Знання персонального комп’ютера (MS Office) і офісної оргтехніки. Вміння працювати в соціальних мережах. Володіння програмами Microsoft office. Вміти здійснювати організаційне керівництво творчо-виробничою діяльністю акторського складу, своєчасно інформувати акторський склад про репетиції та вистави та погоджувати з нештатними артистами графіки репетицій та вистав, брати участь у складанні планів репетиційної роботи, контролювати дотримання акторами правила внутрішнього трудового розпорядку під час репетицій та вистав.

 

  1. Помічник директора-художнього керівника (повна зайнятість) – 1 вакантна посада

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), досвід роботи у театрі не менше 2х років, знання англійської мови (вільне володіння), чинне законодавство в галузі культури та мистецтва, організацію творчо-виробничого процесу театру, основи авторського та трудового права, досвід у проведенні фестивалях, гастролях, досвід кураторства проектів, а саме: подання заявок на фестивалі, гастролі, проекти. Готовність виїжджати у відрядження як по Україні, так і закордон. Знання персонального комп’ютера (MS Office) і офісної оргтехніки. Вміння працювати в соціальних мережах.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • Заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв'язку;
  • Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • Копію документа, що посвідчує особу;
  • Копію трудової книжки (за наявності);
  • Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  • Резюме

Документи від претендентів приймаються до 31 березня 2019 року (включно) за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 093-348-92-35 або за електронною адресую theatre.zv@gmail.com.

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 01 квітня 2019 року. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково. Конкурс проходитиме за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.