"Полон". Проект Аліси Коваленко та Георга Жено.

Вона приїхала у полон на таксі, коли діставалася з оточеного сепаратистами блокпосту українських військових до Донецька. Це сталося лише за кілька днів після так званого «референдуму» ...

«Звіт про полон» - це реконструкція особистої історії Аліси Коваленко, яка потрапила у полон до бойовиків на Донбасі в травні 2014 року. Вистава – це майже по хвилинах відтворена розповідь про дні, проведені у неволі, реконструкція деталей життя під час ув'язнення. У цьому проекті кінодокументаліст Аліса Коваленко вперше, з повною відвертістю, говоритиме про деталі свого полону з режисером Георгом Жено, який під час реконструкції тих днів входить в ролі різних персонажів з її історії. Це розповідь про те, що відбувається в душі людини, коли у неї забирають особистий простір. Про психічні тортури та насильство. Про те, коли страшний абсурд навколо тебе стає твоєю буденною реалією. А також, про те, що ця війна в душі ніяк не закінчиться.

Показ ескізу вистави «Полон» відбувся 2 березня, в межах Документального дню в Театрі Переселенця.

Це спільний проект Театра Переселенця та фестивалю "Dreiländerspiel" у театрі Gerhart-Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau (Циттау, Німеччина). Показ вистави у Німеччині – 27 травня.

Прем’єра у Києві відбудеться 30 та 31 травня на сцені театру «Золоті Ворота», о 19.00

Автори: Аліса Коваленко та Георг Жено

Режисер: Георг Жено

Куратор: Олексій Карачинський

Жанр: документальний театр, театр свідків

Тривалість: 60 хвилин

Вікові обмеження: 18+