Гедда Габлер

автор: Генрік Ібсен

режисер: Олена Щурська

художник: Марія Крутоголова

хореограф: Максим Ковтун

дійові особи та виконавці:

Гедда Габлер -   Ірина Ткаченко

Йорген Тесман - Віталій Ажнов

Ейлерт Левборг - Антон Соловей

Асесор Брак - Дмитро Олійник

Теа Ельфстед - Лілія Цвєлікова, Інна Скорина-Калаба

Юлле Тесман - Христина Федорак

Діана - Анна Глухенька, Анастасія Бабій

жанр: драма

тривалість: 120 хв (з антрактом)

обмеження по віку: 16 +

дата прем’єри: 26 травня 2017 р.

 

«Гедда Габлер» (Hedda Gabler) – одна з найбільш визначних п’єс класичної європейської літератури, написана норвежцем Генріхом Ібсеном більше сотні років тому.

Але ця історія цілком могла трапитися в одному з приватних будинків Києва. Гедда вийшла заміж за Тесмана, якого ніколи й не кохала… Та несподівано до неї завітало її минуле – талановитий науковець Ейлерт Левборг…

І ось вже перед нами така собі «зустріч випускників», на якій кожен хоче самоствердитися… А попереду – інтриги та одкровення, брехня та пристрасть, маніпуляції та неземна насолода від можливості тримати чиюсь долю у своїх руках…

На сцені театру «Золоті ворота» глядачі побачать сучасну виставу про аномалію людини, яка сьогодні намагається зберегти себе такою, якою її виховав батько-генерал. Гедда по-своєму дуже жорстоко мститься всьому світу за те, який він спотворений. Вона прагне жити на своїх умовах, не зраджуючи собі, прагне бути собою.

Гедда  – жорстка зовні й ідеалістична всередині!

Гедда – не розкидається словами, вона є їхня суть!

…Так люди не роблять… А як???

У головній ролі – Ірина Ткаченко. «Іра – це той випадок, коли хороша, складна людина і якась невловима, витончена та загадкова жінка поєднуються і в сумі дають міцний коктейль. Вона п'янить, манить і лякає одночасно…» – режисер вистави Олена Щурська.