Відчуття за стіною

ВІДЧУТТЯ ЗА СТІНОЮ

автор: Анна Яблонська
режисер: Стас Жирков
актори: Віталіна Біблів, Сергій Коршиков (актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра), Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Антон СоловейІрина Ткаченко


жанр: статевий період людей середнього віку
тривалість: 75 хв.
обмеження за віком: 18 +

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

Усі ми живемо в одному будинку, одному під'їзді. Іноді здається, що мешкаємо в одній квартирі. Усі стежать один за одним, усі живуть не своїм життям, усі намагаються допомогти, але чи це дійсно допомога? Іра, Коля, Ваня, Сергій, Дід, Семенівна – ось герої цього життя, ті, хто, можливо, зараз спостерігає за вами, але не озирайтеся, не треба їх лякати, адже це дуже цікаво – підглядайте і ви.... А сміятися чи плакати від усього, що відбувається, – вирішувати вам, усе ж не щодня дружина зраджує чоловікові з учителем біології свого сина, а син мовчить і тільки палицею бряжчить.
Це дещо нервова, гостра, але цілком життєва, як на сьогодні, історія про відчуження близьких людей.

«Стас Жирков всю… заунывную семейную бытовуху переводит в формат игрового театра, где уместны и комичные интермедии, и фарсовые гэги, и пронзительные монологи-исповеди героев, врывающиеся в сценическое повествование как важные комментарии» (Ирина Чужинова, "КоммерсантЪ-Украина").

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

   

 

              «Культ:Експрес» з Марією Бурмакою» про виставу «Відчуття за стіною»